Передовірення

Передовіра довіреності – це передбачена законодавством процедура, за якої довірена особа №1 (той, кому довірили) може також оформити довіреність на іншу довірену особу №2, щоб вона, замість неї, могла здійснити ті дії, які доручені довірителем.

Зазвичай передовіру використовують у випадках, коли довірена особа №1 через об’єктивні або суб’єктивні причини не може самостійно виконати дії, доручені Довірителем. Це можуть бути хвороба, відрядження, стихійне лихо, призов до армії, позбавлення волі, відсутність часу чи можливостей, брак компетенції та просто небажання самостійно займатися тією чи іншою справою.

Для заполнения данной формы включите JavaScript в браузере.

Ахматова 22

shrestha69y@gmail.com

0675088649

0674645261

Особливості

Обмеження на можливість передачі доручення.

Основним обмеженням щодо можливості передавати доручення є відсутність такої можливості в початковій довіреності. Іншими словами, якщо у процесі видання початкової довіреності не передбачено можливість її подальшої передачі, то особа, якій вона виписана, не має права передавати цю довіреність іншій особі.

Важливо зауважити!

Невідповідність правилам оформлення може призвести до того, що доручення буде визнане недійсним.

Наприклад, якщо особа, якій видається початкова довіреність, передає її іншій особі, вона повинна повідомити про це того, хто їй довірив ці повноваження, а також надати всю необхідну інформацію про нового довіреного і видані йому повноваження.

У новому документі довіреність має вказати місце та час видачі початкової довіреності, а також детальний перелік повноважень, які передаються новому довіреному. В цьому документі також обов’язково вказується, що ця довіреність видана внаслідок передачі права доручення.